Z jakiego powodu warto byłoby odwiedzić Krosno razem ze swymi maluchami?

Jeżeli masz chęć zapoznać wszystkie uroki Podkarpacia, należałoby tam pojechać i po prostu poznać je z bliska. Miejsce to proponuje tak wiele atrakcji, że swego czasu nosiło miano małego Krakowa.

Poza odbywającym się tam w czerwcu Dniem Krosna, należałoby także pojechać tam na odbywające się w maju pokazy balonowe czy też lipcową galę pod nazwą Świet(l)ne Miasto czy też sierpniowe Karpackie Klimaty. Także tamten (ciąg dalszy tego materiału – dużo tu villamare.com.pl) region jest wart odwiedzenia, ponieważ jest tam m.in. zamek Kamieniec. Jeżeli podróżujecie ze swoimi pociechami, trzeba pamiętać o utworzeniu takiego planu wycieczki, żeby znajdowały się w nim też atrakcje przeznaczone tylko dla najmłodszych. Na szczęście w Krośnie jest dużo takich atrakcji. Zaliczają się do nich m.in. Centrum Dziedzictwa Szkła czy Linowy Park Przygody albo Rodzinny Park Rozrywki. Jest w tamtym miejscu także Fikoland czy też duża sala zabaw czy ogródek jordanowski. Na miejscu można by także pożyczyć rower, żeby mieć możliwość w sposób ekologiczny oraz zdrowy odwiedzić miejsca, które są w pobliżu Krosna. Jeśli interesuje Cię wygodny oraz niedrogi nocleg (zobacz majówka morze) Krosno to miasto, do jakiego naprawdę należałoby wyjechać.

nocleg Krosno

Autor: Jacek Becela
Źródło: www.flickr.com
Wymienione na początku miejsca może nie brzmią jak klasyczne rozrywki dla dzieci, jednak są tam osobne drogi dla dzieci, które również mogłyby nie tylko je zaciekawić, lecz również dużo nauczyć. W parku linowym z kolei są nie tylko rozrywki dla sympatyków wspinaczki, ale także specjalne wodne kule, którymi można by pływać na tamtejszym dużym basenie.

Jest to niezwykle bezpieczna forma rozrywki, ponieważ dziecko nie ma bezpośredniego kontaktu z wodą. Niezwykle interesującą atrakcją jest też labirynt, jakiego ściany mają aż 170 centymetrów wysokości.

, , , ,

Related posts

Właściwe posiłki

Wrocław to gród ludzi młodych, mieszczą się największe uczelnie w Kraju, jakie kumulują tysiące studentów i osób szukających pracy. Miejsce w jakim można przyzwoicie zjeść, potańczyć i spotkać się z kolegami, atrakcyjnie spędzając wolny czas.

Od lat z powodzeniem prowadzisz hotel

Niezwykle troszczysz się o to, by Twoi goście zawsze wyjeżdżali stąd usatysfakcjonowani. Dokładasz wszelkich starań, by pobyt w tym miejscu zawsze przyjemnie im się kojarzył.

Meksyk klimat posiada bardzo miły

Czy rozmyślaliśmy o dalekich podróżach?. Im więcej podróżujemy po świecie, tym więcej rozumiemy oraz tym bardziej przyjaźnie będziemy nastawieni do ludzi. Z tego powodu należy się namyślić nad tym, czy nie udać się w jakąś egzotyczną wyprawę, w czasie której będziemy zwiedzać odległe zakątki świata oraz poznawać w całości obcą nam kulturę.

Udany urlop rodzinny w Karpaczu

Karpacz to bez wątpliwości jeden z najpiękniejszych kurortów górskich Polski. Leży we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

Latest posts

Wiedeń – jak znaleźć najlepsze atrakcje?

Wiedeń to miasto położone w Austrii, które ma naprawdę wiele do zaoferowania zarówno jego mieszkańcom, jak również wszystkim ludziom "z zewnątrz", czyli turystom, którzy bardzo często wybierają to piękne miasto na cel swojej podróży. Długo by opowiadać na temat jego historii, bo jest bardzo bogata i każdy jej fragment zasługuje na nawet nie jeden, ale kilka tekstów, lecz dzisiaj będzie o czymś innym, czymś bardziej "obecnym", czyli nadal istniejących zabytkach, których w Wiedniu musimy wiedzieć, jest naprawdę sporo.

Właściwe posiłki

Wrocław to gród ludzi młodych, mieszczą się największe uczelnie w Kraju, jakie kumulują tysiące studentów i osób szukających pracy. Miejsce w jakim można przyzwoicie zjeść, potańczyć i spotkać się z kolegami, atrakcyjnie spędzając wolny czas.

Gdzie na odpoczynek nad Morzem Bałtyckim? Garść wskazówek, o których nie wiedziałeś

Polskie morze to doskonała alternatywa, jeśli chodzi o spędzenie letniego urlopu. Nadmorskie kurorty prezentują różnorodną ofertę rozrywkową i noclegową w zależności od rozmiarów i lokalizacji. Istnieją w kraju miejsca słynące z bardzo zadbanych i urokliwych plaż. Za to niejednokrotnie zdarza się tak, że najbardziej oblegane i popularne nadmorskie miejscowości mają bardzo wąską i krótką plażę. Tak jest przykładowo w Sopocie. Oprócz tego modne miejscowości są zwykle niezwykle tłoczne, co utrudnia wypoczywanie.