Tag: dom

dom

Atrakcyjne okoliczności noclegowe we Wrocławiu

Wrocław to zdecydowanie jedno z bardziej ciekawych turystycznie dużych ośrodków miejskich. Liczba zabytków w takim mieście będzie rzeczywiście imponująca, a fakt, że Wrocław uległ względnie najmniejszym zniszczeniom podczas II Wojny Światowej sprawił, że obecnie jest to prawdziwa perełka ze względów architektonicznych i historycznych.

Read more

W jaki sposób przyszykować się do eskapady rowerowej?

Przyszykowując się do ekskursji rowerowej, krótszej bądź dłuższej, należy wziąć pod uwagę nieco ważnych obrębów. Jednym z nich jest oczywiście rower. Sprawdzenie stanu technicznego przed każdym wyjazdem jest nieodzowne – przed wszystkim chcemy bez ryzyka dojechać do celu (jak też oczywiście wrócić), pomoże nam uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Read more

Hiszpania – pyszne jedzenie

Kuchnia hiszpańska nie jest na świecie tak bardzo popularna jak chociażby włoska - a uważamy, że to naprawdę ogromny błąd. Hiszpania ma naprawdę wiele do zaoferowania jeżeli chodzi o jedzenie. Przede wszystkim hiszpańska kuchnia jest bardzo zróżnicowana - wpływ ma na to przede wszystkim duża autonomia poszczególnych części kraju, z których każda ma swoje charakterystyczne potrawy.

Read more