Tag: Auto

Auto

Typy samochodów typu ciężarowego

Nie ma jednego uniwersalnego typu auta ciężarowego. Można się o tym przekonać patrząc poruszając się po naszych ulicach ciężarówki. Różnią się one w dużej mierze ładownością i rodzajem przewożonych zawartości. Po naszych trasach porusza się wielka liczba przeróżnego typu pojazdów mechanicznych. Duża liczba z nich to samochody ciężarowe.

Read more

Samochody ciężarowe – rodzaj pojazdów bardzo często pojawiających się na drogach oraz coraz bardziej koniecznych.

Niemalże każdy obywatel chce mieć swój samochód i też bardzo dużo jednostek ma pojazdy. Współcześnie na rynku jest sporo marek oferujących różnorakie modele samochodów zarówno osobowych i ciężarowych. To, jaki samochód konkretna jednostka wybierze zależy już od jej preferencji oraz potrzeb.

Read more

W razie awarii wezwijmy firmę ATS, która odholuje nasz pojazd do wybranego warsztatu mechanicznego

Aktualnie po krajowych przecznicach każdego dnia przemieszcza się tysiące samochodów i jest to zrozumiałe, gdyż auto to ogromne dobro, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie w dzisiejszych czasach życia. W związku z tym, że ruch na ulicach jest tak intensywny, całkiem logiczne jest to, że nie brak tutaj większych wypadków, jak i małych stłuczek, po jakich samochód nie jest zdolny do jazdy. W takiej sytuacji najczęściej rozsądzamy się na telefon do bliskiej nam osoby lub pomoc drogową, która zaholuje nasz samochód do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego gwoli naprawy bądź też naszą posesję.

Read more